İstanbul · Nükleer Tıp
İstanbul Nükleer Tıp doktorları
İstanbul ilindeki Nükleer Tıp hekimlerini hasta deneyimleri ve puanlarıyla karşılaştırın.
17 hekim listeleniyor
-
Dr. Öğr. Üyesi Tansel Çakır
Nükleer Tıp
Medipol Acıbadem Bölge Hastanesi
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
Prof. Dr. Tamer Atasever
Nükleer Tıp
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
Prof. Dr. Fatma Suna Kıraç
Nükleer Tıp
Beykent Üniversitesi Hastanesi
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
5.0
Uzm. Dr. Serdar Altındağ
Nükleer Tıp
Hisar Intercontinental Hastanesi
5.0 · 1 yorumProfili aç -
Prof. Dr. Işık Adalet
Nükleer Tıp
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
Uzm. Dr. Serap Nişli
Nükleer Tıp
İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
5.0
Uzm. Dr. Refik Bilgin
Nükleer Tıp
Dr. Bilgin Clinic
5.0 · 5 yorumProfili aç -
Prof. Dr. Sebahat İnanır
Nükleer Tıp
T.c. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
Uzm. Dr. Çağla Haksal
Nükleer Tıp
Medipol Acıbadem Bölge Hastanesi
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
Doç. Dr. Muammer Urhan
Nükleer Tıp
GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Nükleer Tıp Servisi
Henüz değerlendirme yok
Profili aç -
5.0
Prof. Dr. İlhami Uslu
Nükleer Tıp
Prof. Dr. İlhami USLU Muayenehanesi
5.0 · 9 yorumProfili aç -
Dr. Aysel Koyuncu
Nükleer Tıp
İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
Henüz değerlendirme yok
Profili aç
İstanbul Nükleer Tıp kurumları
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
2 doktor
Medipol Acıbadem Bölge Hastanesi
2 doktor
İstanbul Haydarpaşa Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
1 doktor
İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
1 doktor
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1 doktor
İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü
1 doktor
İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
1 doktor
Prof. Dr. İlhami USLU Muayenehanesi
1 doktor